Archív

Villástargonca vezető (sajtgyár) Zevenhuizen, Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 256 nap . Elérhető pozícók száma: 1/2Fizetés: tól 10.75€/h

Munka leírása

A Zevenhuizenben városban lévő (Rotterdamtól 20 km-re ) sajtüzem villástargonca vezetőt keres.

Fő feladatai a következők lesznek:

  • Raktári termékek berakodása, kirakodása, szállítása és fogadása;
  • Áru szállítása a létesítményen belüli különböző helyekre;
  • A teher optimalizálása a működési hatékonyság érdekében;
  • A munkahelyi biztonsági veszélyek azonosítása;
  • Egyéb szükséges feladatok

A gyár egy műszakban működik (06:00 – 16:30). Fel kell készülnie arra, hogy túlórát dolgozzon, a vállalat munkafolyamatától függően.

A raktár hőmérséklete + 18ºC körül van.

Teljes munkaidős és hosszú távú munkalehetőség.

accessibility

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges ;
  • A targonca vezetési tapasztalata a raktárban kötelező;
  • A targonca bizonyítvány előny;
  • Csapatjátékos de képes gyors ütemben önállóan is dolgozni;
  • Rugalmasság a munkaidő felé;
  • Egészséges és képes nehéz emelést végrehajtani;
  • A higiéniai előírások betartása;
  • Hosszú ideig Hollandiában maradhat.

language

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség