Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Szupermarket asszisztens (alkalmas párok és barátok számára ) , Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 257 nap . Elérhető pozícók száma: 10/12Fizetés: tól 9.7€/h

Munka leírása

A Lidl, az élelmiszer-kiskereskedelem egyik legnagyobb vállalata szupermarket-asszisztenseket keres, hogy segítsék a vezető munkatársakat abban, hogy erős ügyfélszolgálatot nyújtsanak a világjárvány idején.

Fő tevékenységei a következők lesznek:

  • Tisztítsa meg a bevásárlókocsikat az ügyfelek számára, mivel a kocsik nélkül nem lehet belépni;
  • Egyéb szükséges feladatok, a munkafolyamattól függően.

A következő helyek egyikén fog dolgozni:

  • Drunen Grotestraat / Oostburg Langestraat / Rijen Stationsstraat  / Tilburg Kreverplein / Bergen op Zoom Antwerpsestraatweg / Hendrik Ido Ambacht WC de Schoof / Prinsenbeek Groenstraat / Hulst Zoetevaart / Alblasserdam Wilgenplein / Vlissingen / Paauwenburgweg / Steenbergen, Burg van Loonstraat / Sas van Gent Tramstraat / Terheijden Raadhuisstraat / St. Maartensdijk Markt / Waalwijk Mr. G. Borgesiusstraat / Woudrichem Postweide / Dordrecht Oldenbarneveltplein / Etten-Leur Trompetlaan / Terneuzen Alvarezlaan / Breda Jorisstraat / Etten-Leur van Bergenplein / Oosterhout Zuiderhout / Hellevoetsluis Hoonaarts / Roosendaal Pr. Kennedylaan / Vlissingen Mercuriusweg / Zwijndrecht Oudeland /Dongen Windmolenweg / Rijsbergen Sint Bavostraat / Raamsdonkveer Touwbaan Tilburg Aabestraat / Tilburg Heyhoefpromenade / Rucphen Raadhuisstraat / Chaam Brouwerij / Kaatsheuvel Gasthuisstraat

Ha van magánszállása, akkor jelentkezését várjuk!

Az egész munka során arcmaszkot kell használnia.

Kívül ritkán végezhető munka.

A munka 2 műszakban zajlik , 08: 00-17: 00 vagy 09: 00-18: 00 . A túlóra lehetőség a munkafolyamattól függ. Rugalmasnak kell lennie hétvégén is dolgozni.

Teljes munkaidős és hosszú távú állásajánlat.

accessibility

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges a COVID-19 időszak biztonsági intézkedései miatt. Az önéletrajznak tartalmaznia kell helyes e-mail címet és telefonszámot, valamint helyes otthoni címet az egészségbiztosítás céljából;
  • A hasonló ügyfélszolgálati tapasztalat plusz;
  • Rugalmasság a munkaidő és a szükséges feladatok tekintetében;
  • Képes nehéz árut emelni, ha szükséges, állni és járni az egész nap;
  • Motivált, csapatjátékos , képes követni az utasításokat;
  • Elérhetőség hosszú távú tartózkodásra Hollandiában.

language

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (B2 szint)