Rakodó (Primark ) Roosendaal, Hollandiában, 10,45€ -től órára

Nyitott pozíció 5 nap számára. Elérhető pozícók száma: 2/4

Munka leírása

A DSV, a logisztikai megoldások világszerte szállítója, jelenleg  Rakodókat keres a Primark részlegéhez.
Készen áll a kihívásra a logisztikai szektorban?
Fő feladatai a következők:
  •  Nehéz (+/- 15kg) csomagok be és kirakodása konténerekből vagy teherautókból, a raklapokra és ezek mozgatása a raktárban;
  • Rendezés, (újracsomagolás), címkézés, megrendelések fevétele a vásárlók számára;
  • A termékek minőség-ellenőrzése, a műszakvezető tájékoztatása a termékhibákról;
  •  A munkaterület tisztántartása;
  • Egyéb kijelölt feladatok.
Jelenleg a feladatok két napi műszakban vannak beosztva: (06:00 – 14:45) vagy (14: 45-23: 30), hétfőtől péntekig. A munkavállalóknak rugalmasnak kell lenniük a túlórákhoz és a hétvégi munkához  a munkafolyamat függvényében.
A fizetés 10,45 euró  plusz pénz műszakos munkavégzés esetén = a teljes órabér 12,05 euró brutto. A jó munkások a válogatói pozícióra növekedhetnek, ahol a bérük 12,51 € / óra.

Az Ügynökség helyszíni tesztet végez, hogy ellenőrizze képességeit. A legjobb alkalmazottak megrendelőként is dolgozhatnak majd.
Teljes munkaidős és hosszú távú állásajánlat.
accessibility

Készségek

  • Angol önéletrajz szükséges a jelentkezéshez;
  • Fizikailag egészséges és képes 20 kg-os dobozokat emelni;
  • A raktári tapasztalat, mint megrendelő kötelező;
  • Rugalmasság a túlóra felé;
  • Készen áll a tanulásra;
  • Képes gyors ütemben dolgozni;
  • Csapatmunkás de képes önállóan is dolgozni;
  • A biztonsági előírások betartása;
  • Képes hosszú ideig (minimum 6 hónapig) Hollandiában maradni.

language

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (B2 szint)