ÚJ

Order picker (voice picking) Barendrecht, Hollandiában, 10,50€ -től órára

Nyitott pozíció 1 nap számára. Elérhető pozícók száma: 1/3

Munka leírása

Új partnereink Hollandiából megrendelőket ( order picker) keresnek.

A munka egy nagy szupermarket logisztikai központjában zajlik. A raktári munkásoknak néha az  EPT-t vagy targoncát is vezetniük kell.

A fő feladatok a következők:

  • Hangválasztás ( voice picking) , angol nyelvű hangválasztó rendszerrel;
  • Order Picker: szupermarketek termékeinek gyűjtése;
  • A megrendelések pontos összeállítása és a termékek megfelelő helyre helyezése, majd kiszállítás;
  • A beérkező termékek feldolgozása szkenner használatával;
  • Jelentsen minden, a termékkel kapcsolatos eltérést vagy minőségi problémát a felügyeletnek, ideértve a sérült terméket, a hibás raktári számot, a felszereléssel kapcsolatos problémákat stb .;

Az EPT és / vagy targonca vezetésekor a következő feladatokat kell elvégeznie:

  • Arúk betöltése és szálítása a raktár különböző pontjaiba

Hétfőtől szombatig kell dolgozni, hetente 2 műszakban. A reggeli műszak 05:00 órától 11:00 óraig és a délutáni műszak 19:00 órától 03:00 óráig tart. A munkavállalóknak rugalmasnak kell lenniük a műszakban történő munkához, ideértve a hétvégéket, ünnepnapokat és a túlórákat.

A hőmérséklet a raktáron belül változhat, attól függően, hogy hol helyezkednek el a termékek. A friss termékekkel való munka miatt a hőmérséklet körülbelül + 3 ° C.

Hosszú távú állásajánlat.

accessibility

Készségek

  • Az EPT és / vagy targonca vezetési tapasztalat következő
  • angol nyelvű önéletrajzra van szükség ehhez a munkához;
  • Legalább hat hónapos tapasztalat megrendelőként a friss osztályon;
  • Jó tanulási készség és gyors reakció;
  • Csapatmunka és önálló munka képesség is;
  • Vezetői engedély - B kategória;
  • Elérhetőség Hollandiában legalább 6 hónapig.

language

Nyelv

Kiváló angol kommunikációs készség (B2 szint). Az ügynökség érkezéskor ellenőrzi angol nyelvtudását.