ÚJ

Logisztikai raktári munkás ( order picker ) Oostrum /Heijen, Hollandiában, 10,08€ -től órára

Nyitott pozíció 4 nap számára. Elérhető pozícók száma: 8/11

Munka leírása

Az egyik legnagyobb logisztikai vállalat új alkalmazottakat keres, akik különböző logisztikával kapcsolatos munkakörökben szeretnének dolgozni. Olyan raktárban fog dolgozni, ahol elektronikát és gyógyszerárut tárolnak.

Az Arvato raktár munkatársai a következő feladatokat látják el:

  • Bejövő készletek és árúk fogadása és feldolgozása;
  • Megrendelések kiválasztása az ügyfelek listája szerint a raktárból;
  • Készítsen el minden megrendelést szállításra;
  • Címkéze az árúkat méret, forma és típus szerint;
  • A szállítmány pontos érkezési és indulási idejének nyomon követése és dokumentálása szkennerek segítségével;
  • Az áruk minőségellenőrzése a szervezeti előírások betartásával, minden káros vagy sérült áru jelentése a felügyelőnek ;
  • Adatok bevitele a készlet- és logisztikai szoftverekbe;
  • Karbantartja a gépeket a biztonsági követelményeknek megfelelően;
  • A munkakörnyezetet tisztán és rendezetten tartja , az eljárások, szabályok és előírások betartásával;
  • Egyéb feladatok, a felügyelők előírása szerint.

Ez egy hosszú távú állásajánlat. Rugalmasnak kell lennie a munkaidő szerint, mivel szükség lehet túlórázni, hétvégéken és ünnepnapokon is dolgozni.

accessibility

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges ehhez a munkához;
  • Csapat játékos és képes önállóan is dolgozni;
  • Jó szervezési és időgazdálkodási képességek;
  • Nagyszerű interperszonális és kommunikációs készségek;
  • Probléma megoldó képesség;
  • Elérhetőség Hollandiában hosszú ideig (minimum 6 hónap).

language

Nyelv

Kiváló angol kommunikációs készség (B2 szint). Az ügynökség érkezéskor ellenőrzi angol nyelvtudását.