Faipari munkás Wijchen, Hollandiában, 11,50€ -től 12,00€ -ig órára

Nyitott pozíció 5 nap számára. Elérhető pozícók száma: 1/1

Munka leírása

Hollandiai partnerünknek, a Theunissen Timmerfabrieknek termelési munkásokra van szüksége. Ez a vállalat évtizedek óta garantálja az, ajtók, lépcsők, favázak építésének minőségét és testreszabását.

A Theunissen Timmerfabriek egy modern asztalosgyár, gazdagon felszerelt famegmunkáló gépekkel. Gyártótermükben naponta 13 ember dolgozik.

A feladatai a következők lehetnek:

  • minőségellenőrzések elvégzése a gyártási folyamat során;
  • Fa ajtó- és ablakkeretek gyártása (kézi vagy automatikus), különböző technikák alkalmazásával, asztalos szerszámokkal és műszerekkel, a fa mérésével, jelölésével és vágásával;
  • A kész termék előkészítése szállításhoz
  • A munkahely tisztán tartása.

Ez a munka magában foglalhatja a nehéz tárgyak felemelését, a jelöltnek fizikailag erősnek és egészségesnek kell lennie.  A munkát bent, normál raktári hőmérséklet mellett, nappali műszakban végzik.

accessibility

Készségek

  • Angol nyelvű önéletrajz szükséges
  • a termelésben szerzett tapasztalat plusz lesz
  • az eszközökkel való munkavégzés tapasztalata plusz lesz
  • motiváció
  • készen áll egy fizikailag megterhelő munkára
  • Hosszú távú munkát keres
  • Rugalmasság a munkaidővel

language

Nyelv

Jó angol nyelvtudás minimum B1