Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Eper üvegházi munkás (válogatás) Roosendaal, Hollandiában, 10,05€ -től órára

Nyitott pozíció 31 nap számára. Elérhető pozícók száma: 10/10

Munka leírása

A Rapo cég  eper-termelő és világszerte eper forgalmazója, jelenleg olyan alkalmazottakat keres, akik gondoskodik a kis eper  növényekről. “A vállalat augusztus 14-től szeptember 21-ig szünetet tart. Eközben más cégnél fog dolgozni.”

Az üvegházraktáron belül fő tevékenysége, mint válogató, a következő lesz:

  • Helyezze az osztályozott növényeket kis edényekbe: 600 növény /1 edény;
  • Munka hosszú asztaloknál;
  • Eper palánták válogatása: a késztermékek számlálása, csomagolása.
  • Dolgozzon hosszú, azonos munkamagasságú asztaloknál, egész nap álva;

képzést a csoportvezetők biztosítják.

A műszakok általában hétfőtől szombatig 06:00 órától vagy 07:00 órától kezdődnek, és a napi cél elérése után érnek véget.  A főszezonban az alkalmazottaknak rugalmasnak kell lenniük a túlórázáshoz és a nappali szünet megváltoztatásához, ha esetleg valaki beteg.  Lehetőség van a túlórára, és ezt fizetet:

  • +108,25%, 39-48 óra;
  • +125%, 49-55 óra ;
  • +200%, több mint 55 óra.

A szállás július 13-tól 13 km-re lesz a Rapo létesítményektől. Szálítás bisztosítva lesz.

Nagyon pozitív munkakörnyezet.

A COVID-19 korlátozások miatt az EU-ból  érkező összes alkalmazott karanténba kerül Hollandiában. A RAPO ingyenes szállást és ételcsomagokat biztosít. 5 napos karantén után COVID-19 tesztet végeznek . Ha a teszt negatív, akkor elkezdhet dolgozni.

accessibility

Készségek

  • A hasonló munkában szerzett tapasztalat előnye;
  • Jó kézi készség a pontos munkához;
  • Rugalmasság különböző feladatok elvégzéséhez, az utasításoknak megfelelően; Rugalmasság a munkaidő felé;
  • Jó fizikai állapot -fyzikailag nehéz munka lehet;
  • Készen áll a munkára, napi 8 vagy több órán át állva;
  • Vezetői engedély - B kategória kötelező;
  • .Hoszútávú munkát keres Hollandiában legaláb 6 hónapra

language

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség. a munkások az A1 szintű angol nyelvtudással elfogadásra kerülnek, ha olyan emberek csoportjába tartoznak, akik jól beszélnek angolul .