Archív supervised_user_circle
ELFOGADOTT PÁROK

Csomagoló (pékség) , Hollandiában

Nyitott pozíciók száma: 256 nap . Elérhető pozícók száma: 4/4Fizetés: tól 10.9€/h

Munka leírása

Holland partnerünk munkásokat keres a pékség csomagoló osztályára. A pékségek Tilburg vagy Waalwijk területen találhatók.  Készen kell állnia Karácsonykor is dolgozni, és legalább januárig Hollandiában kell tartózkodnia.

Fő feladatai a következők:

  • pékáru csomagolása ( bagettek, Petit Pain és croissant-);
  • csomagolás előtt ellenőrizze a termelés minőségét;
  • előkészíti a csomagokat a szállításhoz és lezárja azokat.

Fel kell készülnie arra, hogy három műszakos munkarendben dolgozzon, 6: 00-14: 00, 14: 00-22: 00 és éjszakai műszakban 22: 00-6: 00. A munka hétfőtől vasárnapig zajlik, a munkafolyamattól függően. A hőmérséklet, a termelési területen meleg.

Kerékpárral (max. 10 km-ig) vagy Ebike-al (max. 15 km-ig) fogsz bejárni dolgozni. Az Ügynökség biztosítja a szállítást és a szállást, de ha saját szállással rendelkezik Tilburg vagy Waalwijk közelében, akkor is szívesen látjuk!

Teljes munkaidős és hosszú távú munkalehetőség.

accessibility

Készségek

  • Angol önéletrajzra van szükség a jelentkezéshez;
  • Korábbi tapasztalat az ügyfelek kiszolgálássával, pékség környezetben (előnyben részesített);
  • Motivált egy pékségben való munkavégzésre
  • Erős kommunikációs és időgazdálkodási készség;
  • Figyelem a részletekre, különösen az összetevők és termékek minőségi ellenőrzése során;
  • Felkészült meleg körülmények között, étellel dolgozni;
  • Rugalmasság beleértve a kora reggeli, éjszakai, hétvégi és ünnepi munkát;
  • Az élelmiszeripar és az egészségipar szabályozásának ismerete;
  • Felkészült arra, hogy hosszú távon Hollandiában maradjon.

language

Nyelv

Átlagos angol nyelvtudás (A2) vagy lengyel nyelv. A munka olyan csapatban zajlik, ahol a kollégák többsége lengyel nemzetiségű.