Archív

Feldolgozó (3.200EUR - 3.300EUR / havi bruttó) , Belgiumban

Nyitott pozíciók száma: 256 nap . Elérhető pozícók száma: 3/3Fizetés: tól /h

Munka leírása

BELGOTEX – A NYOBE NV, Belgium kiváló minőségű nylon polimerek és fonalak vezető gyártója folyamatüzemeltetőket keres. Segíteni fogja az idősebb személyzetet a növekvő ügyfelek igényeivel.

fejlett vezérlőhelyiségben fog dolgozni, granulátorok, szűrők, reaktorok, szivattyúk és gőzkazánok teljesen automatizált gépeivel, fő tevékenységei:

  • Irányítsa önállóan vagy csapatban azt a folyamatot, amelyben a vegyi alapanyag (caprolactam) félkész termékké (nylon 6 polimer vagy Nyorbits) alakul át;
  • Polimerizációs folyamat ellenőrzése és mintavétel;
  • Az anyag minőségellenőrzése és a lehetséges gépi meghibásodások bejelentése a felügyeletnek;
  • Egyéb szükséges feladatok.

A munka 5 műszakban zajlik: 3 fős csoportokban / műszak. A túlóra lehetőség a munkafolyamattól függ. Néha hétvégén is dolgozni kell.

A fizetést hetente fizetik. A korábbi tapasztalatoktól függően +/- 3.200EUR – 3.300EUR bruttó / havi bevételre számíthat, +/- 2.150EUR netto.

A környéken nincs tömegközlekedés. Ha lehetséges, saját autóval járjon munkába.
Teljes munkaidős és hosszú távú állásajánlat.
accessibility

Készségek

  • Kötelező az angol nyelvű önéletrajz, amely részletes információkat tartalmaz a tapasztalatokról;
  • A folyamatüzemeltetői tapasztalat elengedhetetlen (minimum 1 év);)
  • Mérnök / elektrotechnikus / villanyszerelő / szerelő háttér vagy ezzel egyenértékű képzés;
  • Motivált és komoly, képes többfeladatos és igényes munkára;
  • Rugalmasság a munkaidő és a műszakok felé;
  • Problémamegoldó és proaktív személyiség;
  • Képes önállóan vagy csapatban dolgozni, gyors ütemben, a biztonsági előírások betartásával;
  • Elérhetőség hosszú távú tartózkodásra Belgiumban.

language

Nyelv

Jó angol kommunikációs készség (B2 szint)